MÖBLER / Soffor / Soffa 8772406
nr 877 2406
Soffa
skinn / betsat trä, LeoLux, 1970-tal, längd: 145
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:07:54
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr